Ubytování

Budhisti Karma Kagjü mohou samozřejmě zůstat v Evropském centru v průběhu celého roku na jednu noc, na víkend nebo v závislosti na plánech a dostupnosti celý týden nebo dokonce několik týdnů jako naši dlouhodobí hosté.

Kategorie a ceny

Vila a 2. dům
(Sdílená koupelna)
5 eur na osobu a noc

Nová budova
Místnost s více lůžky
(Sdílená koupelna)
5 eur na osobu a noc
Nová budova
Jedno a dvou lůžkové pokoje
(Sdílená koupelna)
12,50 eur na osobu a noc, po 3 dnech €10 na osobu/noc. Druhá osoba ve stejném pokoji €7.50 na osobu/noc.
Pokoj pro pár (dlouhodobí hosté)
(pouze po předchozí domluvě)
7,50 eur na osobu a noc
5,00 eur pro dvě osoby a noc
JídloSnídaně 2,00 eur — Oběd 4,00 eur — Večeře 4,00 eur

Registrace

Abyste mohli zůstat v Evropském centru, je nezbytné se zaregistrovat dopředu na emailu join@europe-center.orga to celoročně; někdy jsou pokoje rezervované pro speciální hosty jako učitelé, rodiny nebo nemocné.

Abyste se mohli zúčastnit velkých akcí, je nutné se zaregistrovat pomocí registračního formuláře u příslušné akce v kalendáři.

Jestliže chcete pomoci EC týmu svými dovednostmi a svaly, kontaktujte nás prosím na mail helpers@europe-center.org.

Můžete využít „first-minute“ slevy na letní kurz, kterou najdete několik týdnů před začátkem kurzu na webových stránkách Letního kurzu.

Všichni pomáhají!

Prosím vezměte na vědomí, že EC není hotel. Spoléháme se na výpomoc každého, alespoň hodinu denně je potřeba udělat trochu práce. Jen se nás zeptejte, co je potřeba udělat.

Všichni jsou vítáni v kuchyni zhruba dvě hodiny před každým jídlem. Je potřeba pomoci s krájením zeleniny a všeobecně s přípravou. Také je vždy potřeba něco uklidit v některé z našich budov. V každé budově můžete najít nástěnku, kde jsou vypsané aktuální „self service“ mini práce. Jestliže byste raději chtěli pomoct na čerstvém vzduchu, stačí se zeptat některého z rezidentů. Skoro vždy je potřeba s něčím pomoci – od plení záhonů po odklizení sněhu, garantujeme, že si užijete spoustu legrace!

Ubytování v Immenstadtu

Někdy může dávat smysl strávit noc v Immenstadtu a dojíždět autem nebo si brát shuttle bus každý den. Jestli budete chtít, rádi vám předáme kontakt na sanghu v Immenstadtu, kteří by vás mohli ubytovat. V takovém případě nás kontaktujte na mail: join@europe-center.org.

V Immenstadtu najdete mnoho hotelů, penzionů a rekreačních domů. Dokonce blíže Evropskému centru je v Bühlu Hotel Rothenfels, který se nachází přímo na výjezdu k EC, případně další rekreační domy jsou ještě blíž EC. Na webu www.immenstadt.de najdete vyhledávání penzionů a apartmánů pro obě města.

Míríte do EC? Registrujte se jednoduše emailem!

Události

Kalendář akcí dá dobrý přehled o všech událostech, které se v Evropském centru konají a to pro nové lidi i pro praktikující.
Více…

Kontakt

Plánujete zastávku v EC? Chtěli byste přijet a pomoci? Nebo jste ztratili něco v průběhu své návštěvy? Kontaktujte nás!
Více…

Příjezd

Vlakem, autem, autobusem nebo letadlem, ukážeme vám cestu do Evropského centra!
Více…