Podpora ekonomiky v regionu Allgäu

Pro Evropské centrum je důležité, aby veškeré zboží a služby byly pokud možno dodávány z Immenstadtu a blízkého okolí za účelem podpory místní ekonomiky.

 

Posílení regionální ekonomiky

Evropské centrum uzavřelo s místními dodavateli řadu smluv a místní firmy byly najaty na výstavbu, přestavbu a opravy. Ubytovací kapacity v Immenstadtu a Bühlu jsou během Letního kurzu vždy plně obsazené a každoročně mnoho tisíc hostů využívá a podporuje místní maloobchody svými nákupy.

Navzdory zátěži pro životní prostředí a obyvatele Immenstadtu před, během a bezprostředně po každoročním Letním kurzu, by ekonomický faktor neměl být podceňován: město a obchod z Evropského centra profitují.

Více než 150 budhistů se navíc přestěhovalo do Immenstadtu, kde pracují, nakupují, platí daně a založili firmy vytvářející pracovní místa. Město tudíž na mnoha úrovních z Evropského centra profituje bez nutnosti jakékoli investice.

Panství Hochreute

Budovy ve více než 100 let staré vile Gut Hochreute jsou zasazené v překrásných horách regionu Allgäu s nádherným výhledem na jezero „Großer Alpsee“.
More…

Nadace Budhismu

Mezinárodní Nadace buddhismu Diamantové cesty zachovává na Západě Buddhovu nadčasovou moudrost.
Více…