Pomáhání v EC

Projekt Evropského centra je krásným příkladem toho, čeho lze dosáhnout díky dobrovolnické práci spojené s idealismem a přátelstvím – a především se spoustou radosti!

Nejenom během mezinárodních letních kurzů, ale po celý rok, je EC závislé na pomoci všech, kteří tu jsou. Z pojmů „já“ a „vy“ se stává „my“, a to přináší do projektů spoustu síly a postupně odstraňuje všechny překážky. Zde je přehled toho, jak můžete v EC plně uplatnit svůj talent tak, aby to vyhovovalo vašim prioritám, ku prospěchu všech.

Radostná aktivita pro dobro všech

Podpořit Evropské centrum pomocí vašich schopností jde mnoha různými způsoby:

Ať už pod střechou nebo venku, fyzickou aktivitou nebo „hlavou“, užitím estetického vkusu nebo organizačního talentu – mnoho týmů s různými úkoly může nabídnout všem zájemcům odpovídající možnost uplatnění.

Co potřebuje Evropské centrum, aby fungovalo? Během vaší návštěvy si naplánujte strávit alespoň jednu hodinu denně tím, že budete dělat něco pro komunitu. Tento styl zaručí, že věci budou fungovat na každodenní bázi a všichni se budou cítit pohodlně. Pak už nejste jen host, jste zároveň i hostitel. „Vítejte doma“, to je moto Evropského centra, a pomoc každého jednotlivce tato slova uvádí v život.

Jak můžu pomoci?

I přestože jste zatím doma, můžete se zaregistrovat na helpers@europe-center.org. Tím umožníte týmům lépe vše předem naplánovat.

Po příjezdu se můžete podívat na nástěnku u vstupu, kde se dozvíte jaké úkoly je potřeba udělat v daný čas, nebo se jednoduše zeptejte někoho z týmu.

Tým EC vždy vítá pomoc při úklidu, v kuchyni a při venkovních pracích!

Míríte do EC? Registrujte se jednoduše emailem!

Accomodation

We offer different kinds of accommodation. On your own, as a couple or with several friends: for sure there’s the right one for you!
More…

Letní kurz

Tisíce budhistů z celého světa přicházejí do Evropského centra každý rok, aby společně meditovali a poslouchali přednášky.
Více…